Limietwedstrijd lange baan
Drachten (NED), 5-4-2014, Lange baan (50m)
Nr. 1. Heren, 200m vrije slag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 2. Dames, 200m vrije slag, Junioren 1 en later |
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Junioren 1 en later |
Nr. 5. Heren, 200m rugslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 6. Dames, 200m rugslag, Junioren 1 en later |
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later |
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, Junioren 1 en later |
Nr. 11. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 12. Dames, 400m vrije slag, Junioren 1 en later |
Nr. 13. Heren, 200m schoolslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 14. Dames, 200m schoolslag, Junioren 1 en later |
Nr. 15. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 16. Dames, 100m rugslag, Junioren 1 en later |
Nr. 17. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 18. Dames, 200m vlinderslag, Junioren 1 en later |
Nr. 19. Heren, 400m wisselslag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 20. Dames, 400m wisselslag, Junioren 1 en later |
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en ouder | | Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Junioren 1 en later |
FINA Point Scoring 2013
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1 Heren, 200m vrije slag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Luuk Veldman 99 Orca 2:04.13 554
1:01.62 2:04.13
2. Thomas Kappe 98 ZPC Hoogeveen 2:05.69 534
1:02.15 2:05.69
3. Josha van den Elzen 96 AZ&PC 2:05.82 532
1:00.35 2:05.82
4. Lars Ruessink 98 Octopus 2:05.96 531
1:01.25 2:05.96
5. Niels Wiersema 97 Nova 2:06.50 524
1:02.14 2:06.50
6. Jelmer Postma 97 Orca 2:06.85 519
1:00.15 2:06.85
7. Erik Pape 96 Octopus 2:07.44 512
1:01.88 2:07.44
8. Michael Bolk 97 Swol 1894 2:07.63 510
1:03.21 2:07.63
9. Derk Jan Speelman 96 De Spatters 2:07.76 508
1:01.72 2:07.76
10. Gert van t Oever 87 Deltasteur 2:09.03 494
1:00.97 2:09.03
11. Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV 2:09.40 489
1:03.09 2:09.40
12. Bart Weiland 97 Wetterwille 2:09.42 489
1:02.77 2:09.42
13. Tim Tuijp 98 ZV De Zaan 2:09.70 486
1:01.64 2:09.70
14. Dennis Wildeboer 98 GZVW 2:10.64 475
1:01.87 2:10.64
15. Wouter de Lang 98 ZPC Hoogeveen 2:13.76 443
1:03.64 2:13.76
16. Stijn Buurman 97 Nova 2:14.09 440
1:03.86 2:14.09
17. Bas Takken 99 Zwemvereniging Hoorn 2:14.52 435
1:03.73 2:14.52
18. Pieter Jelke Koops 97 Nova 2:14.97 431
1:04.69 2:14.97
19. Joshua Knoop 98 TriVia 2:16.20 420
1:02.77 2:16.20
20. Sjoerd Vonk 00 Wetterwille 2:16.85 414
1:05.11 2:16.85
21. Max de Ceuninck van Capelle 97 Deltasteur 2:17.41 409
1:04.74 2:17.41
22. Tim Wassenaar 99 ZV De Zaan 2:17.59 407
1:04.24 2:17.59
23. Sam Haring 99 ZV De Zaan 2:18.93 395
1:03.11 2:18.93
24. Lennard Dussel 01 DZ&PC 2:26.91 334
1:11.04 2:26.91
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2 Dames, 200m vrije slag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Nynke Klokman 98 DZ&PC 2:17.56 554
*eindtijd handgeklokt
1:05.79 2:17.56
2. Myrthe Meier 00 De Grunte 2:18.47 543
*eindtijd handgeklokt
1:06.04 2:18.47
3. Naomi Hofsink 94 Deltasteur 2:18.71 540
*eindtijd handgeklokt
1:06.20 2:18.71
4. Tialda Prins 98 Eemsrobben 2:19.39 532
*eindtijd handgeklokt
1:08.41 2:19.39
5. Kathelijne Tijms 98 De Spatters 2:19.59 530
1:06.64 2:19.59
6. Chaira Brinks 00 De Kikker 2:19.93 526
*eindtijd handgeklokt
1:07.27 2:19.93
7. Luca Ebbinge 98 DZ&PC 2:21.49 509
1:08.83 2:21.49
8. Anouk van der Kruk 99 MSV- Zeemacht 2:22.83 494
1:07.95 2:22.83
9. Eline Brok 01 WS Twente 2:23.02 492
1:08.37 2:23.02
10. Isaa Ebbinge 00 DZ&PC 2:23.09 492
1:09.76 2:23.09
11. Anique Coelingh 00 ZPC Hoogeveen 2:23.11 492
1:08.99 2:23.11
12. Robin Weessies 99 Eemsrobben 2:23.32 489
*eindtijd handgeklokt
1:06.60 2:23.32
13. Gwen Sieswerda 98 F.Z.C.'54 2:23.43 488
1:09.54 2:23.43
14. Simone Anvelink 00 MSV- Zeemacht 2:23.46 488
1:10.71 2:23.46
15. Tessa Kooi 02 Nova 2:23.65 486
1:09.90 2:23.65
16. Floor Gerritsma 00 TriVia 2:23.81 484
1:09.31 2:23.81
17. Kristel Hormann 96 De Spatters 2:24.66 476
*eindtijd handgeklokt
1:09.35 2:24.66
18. Anouschka Steenbergen 00 ZPC Hoogeveen 2:24.94 473
1:11.22 2:24.94
19. Lize Janna de Vries 01 Orca 2:25.11 471
1:11.06 2:25.11
20. Mirjam de Raad 98 Deltasteur 2:25.57 467
*100 meter tijd
1:10.17 2:25.57
21. Frouke Beeksma 00 TriVia 2:25.69 466
*eindtijd handgeklokt
1:10.46 2:25.69
22. Aïcha Samaké 01 VZC E&P 2:26.18 461
1:08.71 2:26.18
23. Naomi Tjon-asoi 00 Dedemsvaart-AC 2:26.19 461
1:11.04 2:26.19
24. Ilse van Rijssen 96 TriVia 2:27.42 450
1:11.75 2:27.42
25. Janneke Weiland 01 Orca 2:29.27 433
1:12.08 2:29.27
26. Danielle Bijsterbosch 99 Octopus 2:29.98 427
1:11.23 2:29.98
27. Myrthe Offenga 99 DZ&PC 2:30.00 427
1:11.85 2:30.00
28. Paulien Wesseling 01 ZPC Hoogeveen 2:30.35 424
1:11.16 2:30.35
29. Romy Jalving 00 HZ&PC Heerenveen 2:30.37 424
1:11.51 2:30.37
30. Sigrid Hogendorp 99 F.Z.C.'54 2:30.70 421
1:12.46 2:30.70
31. Marian Katerbarg 00 De Kikker 2:31.17 417
1:13.68 2:31.17
32. Margreet Koster 97 Eemsrobben 2:31.20 417
1:13.08 2:31.20
33. Samira Mijnen 97 ZV De Zaan 2:31.59 413
1:13.06 2:31.59
34. Lotte Breukelman 00 De Grunte 2:32.84 403
1:15.23 2:32.84
35. Rosalie Baarda 99 Orca 2:33.06 402
1:14.62 2:33.06
36. Kim Groeneveld 01 Ed-Vo 2:33.21 400
1:13.83 2:33.21
37. Hanne te Velthuis 02 De Grunte 2:35.32 384
1:15.24 2:35.32
38. Cynthia Koerhuis 99 De Spatters 2:36.17 378
1:15.02 2:36.17
39. Froukje Osinga 00 Orca 2:36.43 376
1:14.79 2:36.43
40. Carlijn Hansté 02 WS Twente 2:36.87 373
1:15.71 2:36.87
41. Emma Arends 98 TriVia 2:37.56 368
1:13.70 2:37.56
42. Lisanne Boets 02 ZPC Stadskanaal 2:39.73 353
1:17.14 2:39.73
43. Zana Udo 02 DZ&PC 2:42.57 335
1:19.15 2:42.57
44. Nynke Dijkhuis 99 ZPCA 2:43.68 328
1:18.41 2:43.68
45. Rosa Ebbinge 02 DZ&PC 2:49.22 297
1:21.36 2:49.22
NG.ZA Elke Rothschaid 02 TriVia
AFGEM Arianne Kooijinga 00 TriVia
AFGEM Leonie Vos 99 DAW
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3 Heren, 100m schoolslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Juri Dijkstra 00 TriVia 1:12.07 533
2. Casper Muselaers 96 Octopus 1:12.19 531
3. Dennis Wijbenga 90 ZPC Stadskanaal 1:12.27 529
4. Gert Norg 94 Deltasteur 1:12.36 527
5. Mike Morianner 99 ZV De Zaan 1:12.58 522
6. Stan Ruessink 97 Octopus 1:15.35 467
7. Martin Ruiter 00 De Houtrib 1:15.46 464
8. Remco Stam 97 TriVia 1:17.16 434
9. Pascal Klopstra 96 Eemsrobben 1:19.15 402
10. Thom Drenth 99 GZVW 1:19.32 400
11. Matthijs van Meerendonk 99 Aqua 68 1:19.33 400
12. Mirko van Ligtenberg 98 Wetterwille 1:19.64 395
13. Remco Witteveen 99 Orca 1:19.74 394
14. Gerben Rozie 90 MSV- Zeemacht 1:20.45 383
15. Pepijn Stenveld 90 De Spatters 1:21.41 370
Danny Berlemon 96 Zwemvereniging Hoorn 1:21.41 370
17. David Kuipers 00 Orca 1:21.73 365
18. Tim Hatzmann 98 ZPC Stadskanaal 1:21.78 365
19. Carlin Graham 97 De Houtrib 1:22.80 351
20. Gerco Ganzevoort 99 HZ&PC Heerenveen 1:23.50 343
21. Pepijn Rottier 98 TriVia 1:23.62 341
22. Ian van Tiel 00 Ed-Vo 1:23.99 337
AFGEM Yora Galjaard 96 TriVia
NG Matthijs Jansen 96 Wetterwille
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4 Dames, 100m schoolslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben 1:18.54 552
2. Hinke Groos 99 DZ&PC 1:19.64 529
3. Lonneke Graansma 99 TriVia 1:19.68 529
4. Kirsten Bies 98 Dedemsvaart-AC 1:20.90 505
5. Eline Zuidema 00 TriVia 1:22.02 485
6. Carolien Baarda 97 Orca 1:22.21 481
7. Anneliene Zuidema 98 Orca 1:22.72 472
8. Esra Erer 00 TriVia 1:23.00 468
9. Brigit Beukeveld 98 ZPC Hoogeveen 1:24.42 444
10. Caroline Damen 97 De Spatters 1:24.51 443
11. Kimberly Mijnen 95 ZV De Zaan 1:24.59 442
12. Inez Duursma 97 De Spatters 1:24.76 439
13. Irith Buursma 00 HZ&PC Heerenveen 1:25.44 429
14. Hilde Dekker 99 TriVia 1:25.98 421
15. Geralda Woolderink 98 WS Twente 1:26.88 408
16. Maaike Tijhof 98 VZC E&P 1:27.05 405
17. Kyana van der Vegt 99 De Houtrib 1:27.10 405
18. Janneke Lenderink 01 WS Twente 1:28.27 389
19. Amber van de Kraats 99 VZC E&P 1:28.35 388
20. Anna Harbers 00 HZ&PC Heerenveen 1:28.49 386
21. Desanka Stoppels 01 Eemsrobben 1:28.81 382
22. Hannah Bervoets 00 ZV De Zaan 1:29.01 379
23. Nicky Leal 00 De Houtrib 1:29.22 376
24. Irene Dotinga 96 Neptunia '24 1:29.41 374
25. Margriet Bieze 99 De Pinquin 1:30.81 357
26. Noël Iris Hettinga 00 Neptunia '24 1:30.97 355
27. Noa Sanders 00 De Kikker 1:31.29 351
*
28. Doreen Ott 99 TriVia 1:31.74 346
29. Naomi Broekman 01 De Spatters 1:31.89 345
30. Erna Smit 02 DZ&PC 1:42.24 250
AFGEM Jolien Wind 01 Nova
AFGEM Brigit van der Vegte 00 Octopus
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5 Heren, 200m rugslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marco Uppelschoten 95 De Houtrib 2:12.87 597
1:04.57 2:12.87
2. Jelle Betten 00 DZ&PC 2:18.30 529
1:07.76 2:18.30
3. Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC 2:20.17 509
1:08.38 2:20.17
4. Friso van der Meulen 98 TriVia 2:26.09 449
1:10.81 2:26.09
5. Jari Groenhart 00 TriVia 2:26.23 448
1:12.12 2:26.23
6. Darryl Lubbinge 97 ZPC Hoogeveen 2:28.95 424
1:13.40 2:28.95
7. David Scheffer 95 De Pinquin 2:29.41 420
1:13.05 2:29.41
8. Jarco van Ommen 98 Octopus 2:31.88 400
1:15.03 2:31.88
9. Niels van Beek 98 VZC E&P 2:32.29 396
1:14.09 2:32.29
10. Vincent van Emous 98 Aquapoldro 2:33.91 384
1:16.16 2:33.91
11. Erwin Heinsius 99 HZ&PC Heerenveen 2:37.16 361
1:16.63 2:37.16
12. Lennard Bijker 99 Dedemsvaart-AC 2:38.35 353
*100 meter
1:18.76 2:38.35
13. Sebastiaan Rottier 00 TriVia 2:40.84 336
1:18.39 2:40.84
14. Daniël Claasen 01 ZVV 2:40.89 336
1:17.70 2:40.89
15. Hugo Jan Bosscher 00 Orca 2:41.28 334
1:18.36 2:41.28
16. Sven van den Elzen 00 Aquapoldro 2:47.50 298
1:21.65 2:47.50
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6 Dames, 200m rugslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Vivianne Dortmond 98 GZVW 2:31.56 548
*
1:14.31 2:31.56
2. Melissa Nauta 96 Orca 2:31.99 543
1:12.96 2:31.99
3. Carmen ter Weele 98 Octopus 2:34.57 517
*
1:15.99 2:34.57
4. Christien Liemburg 99 HZ&PC Heerenveen 2:36.49 498
1:17.04 2:36.49
5. Anne Noom 98 De Dolfijn 2:39.04 474
1:16.95 2:39.04
6. Marieke Wildeboer 01 TriVia 2:42.33 446
1:18.53 2:42.33
7. Noor Uiterwijk winkel 98 De Spatters 2:43.32 438
1:19.07 2:43.32
8. Maaike Doornwaard 98 Deltasteur 2:43.78 434
1:17.69 2:43.78
9. Lize Janna de Vries 01 Orca 2:44.33 430
1:21.99 2:44.33
10. Djamilla Gerner 99 Swol 1894 2:45.84 418
1:20.65 2:45.84
11. Lotte Rougoor 00 Dedemsvaart-AC 2:45.86 418
1:20.43 2:45.86
12. Cynthia Smit 01 Zuiderzeezwemmers 2:46.30 415
1:22.90 2:46.30
13. Annemarie Hoving 00 TriVia 2:46.33 414
1:20.53 2:46.33
14. Tessa Kooi 02 Nova 2:48.55 398
1:23.48 2:48.55
15. Inge Dekker 02 TriVia 2:54.21 361
1:26.80 2:54.21
AFGEM Jinte Worsteling 98 De Houtrib
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7 Heren, 100m vlinderslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Ramon Fredrik 94 Orca 1:00.26 565
2. Berjen Mellema 98 Nova 1:00.68 553
3. Jacob de Roos 99 DZ&PC 1:01.94 520
4. Luuk Veldman 99 Orca 1:02.08 516
5. Herman Hofman 90 ZZG de Boskikkers 1:03.45 484
6. Daan Zwertbroek 99 HZ&PC Heerenveen 1:04.55 459
7. Lars van der Velden 98 DAW 1:04.82 454
8. Denny Olde Agterhuis 98 HZ&PC Heerenveen 1:05.98 430
9. Gerko Wilkens 98 ZPC Stadskanaal 1:06.79 415
10. Mathieu Boers 98 WS Twente 1:06.89 413
11. Erwin Pras 96 GZVW 1:07.60 400
12. Danny Berlemon 96 Zwemvereniging Hoorn 1:08.35 387
13. Fabian Boer 98 De Houtrib 1:08.39 386
14. Axel Hanning 00 ZPC Stadskanaal 1:09.77 364
15. Jos van Herk 98 VZC E&P 1:09.86 362
16. Edwin van Delft 99 ZC De Forel Wolvega 1:09.91 361
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8 Dames, 100m vlinderslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marjolein Maris 94 De Houtrib 1:07.61 567
2. Danique Stoop 91 Zuiderzeezwemmers 1:07.76 563
3. Brenda Zwarthoed 96 DAW 1:07.83 562
4. Tess Tjokrodikromo 98 De Houtrib 1:08.22 552
5. Laura van der Veen 94 ZV De Zaan 1:09.72 517
6. Sanne Ditzel 99 Aquapoldro 1:15.85 402
7. Inge Willemsen 98 ZPCA 1:16.75 388
*
8. Mariëlle Vijver 98 Zwemvereniging Hoorn 1:17.12 382
9. Carmen Weistra 98 Orca 1:17.77 372
10. Eva Willebrands 01 Orca 1:19.25 352
11. Suzanne van den Brink 99 MSV- Zeemacht 1:19.63 347
12. Mandy Slagter 97 Eemsrobben 1:20.16 340
13. Anique Coelingh 00 ZPC Hoogeveen 1:21.07 329
14. Geralda Woolderink 98 WS Twente 1:22.88 308
15. Marije Sweering 01 Neptunia '24 1:27.08 265
DIS Stéphanie Bergsma 92 Dedemsvaart-AC
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9 Heren, 200m wisselslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Eko Doedel 96 Eemsrobben 2:22.36 513
1:06.81 2:22.36
2. Josha van den Elzen 96 AZ&PC 2:22.42 512
1:09.64 2:22.42
3. Sander Dorland 99 ZV De Zaan 2:26.27 473
1:08.75 2:26.27
4. Thomas Kappe 98 ZPC Hoogeveen 2:27.69 459
1:11.63 2:27.69
5. Jari Hofsink 97 Deltasteur 2:27.87 458
1:07.70 2:27.87
6. Wouter de Lang 98 ZPC Hoogeveen 2:29.18 446
1:10.00 2:29.18
7. Thijs Molendijk 99 VZC E&P 2:30.34 436
1:10.75 2:30.34
8. Stan Ruessink 97 Octopus 2:31.15 429
1:13.00 2:31.15
9. Remco Stam 97 TriVia 2:33.68 408
1:13.68 2:33.68
10. Patrick de Roos 97 ZPD 2:33.77 407
1:12.29 2:33.77
11. Mike Morianner 99 ZV De Zaan 2:34.28 403
1:12.96 2:34.28
12. Stuart Vis 97 Orca 2:34.77 399
1:13.10 2:34.77
13. Ron Teunis 99 Dedemsvaart-AC 2:36.41 387
1:13.52 2:36.41
14. Dennis Wildeboer 98 GZVW 2:37.11 382
1:11.92 2:37.11
15. Axel Hanning 00 ZPC Stadskanaal 2:40.33 359
1:17.96 2:40.33
NG Matthijs Jansen 96 Wetterwille
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10 Dames, 200m wisselslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Gabriëlle Bolk 99 Swol 1894 2:36.82 520
1:12.61 2:36.82
2. Caroline Damen 97 De Spatters 2:37.04 518
1:16.05 2:37.04
3. Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis 2:37.17 517
1:12.09 2:37.17
4. Kristel Hormann 96 De Spatters 2:37.29 515
1:16.37 2:37.29
5. Eline Zuidema 00 TriVia 2:40.93 481
1:18.74 2:40.93
6. Myrthe Meier 00 De Grunte 2:41.50 476
1:16.67 2:41.50
7. Michelle Zomerdijk 00 Dedemsvaart-AC 2:41.82 473
*100 meter
1:19.88 2:41.82
8. Frouke Beeksma 00 TriVia 2:42.12 471
1:14.26 2:42.12
9. Ilse van Rijssen 96 TriVia 2:43.28 461
1:18.08 2:43.28
10. Karen Stolk 94 TriVia 2:44.70 449
1:16.73 2:44.70
11. Babet Kruger 00 VZC E&P 2:45.25 444
1:18.49 2:45.25
12. Melissa Nauta 96 Orca 2:45.57 442
1:19.74 2:45.57
13. Chaira Brinks 00 De Kikker 2:45.82 440
1:21.16 2:45.82
14. Irene Dotinga 96 Neptunia '24 2:46.08 438
1:18.64 2:46.08
15. Isaa Ebbinge 00 DZ&PC 2:46.34 436
1:18.78 2:46.34
16. Dagmar Kruik 98 Zuiderzeezwemmers 2:46.56 434
1:19.34 2:46.56
17. Anouschka Steenbergen 00 ZPC Hoogeveen 2:46.58 434
1:17.74 2:46.58
18. Floor Gerritsma 00 TriVia 2:46.89 431
1:19.05 2:46.89
19. Kyana van der Vegt 99 De Houtrib 2:50.35 406
1:19.95 2:50.35
20. Silke Molendijk 01 VZC E&P 2:51.67 396
1:20.98 2:51.67
21. Marian Katerbarg 00 De Kikker 2:51.82 395
1:24.03 2:51.82
22. Rosalie Baarda 99 Orca 2:53.92 381
1:20.60 2:53.92
23. Margriet Bremer 02 DZ&PC 3:10.44 290
1:32.37 3:10.44
AFGEM Irith Buursma 00 HZ&PC Heerenveen
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11 Heren, 400m vrije slag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Niels Wiersema 97 Nova 4:26.74 561
1:04.36 2:13.60 3:22.12 4:26.74
2. Jorie Seubers 98 Nova 4:26.91 560
1:02.53 2:11.08 3:21.43 4:26.91
3. Erik Pape 96 Octopus 4:31.79 530
1:04.70 2:14.66 3:24.85 4:31.79
4. Lars Ruessink 98 Octopus 4:34.95 512
1:05.22 2:15.75 3:26.51 4:34.95
5. Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV 4:36.66 503
1:05.25 2:15.42 3:26.81 4:36.66
6. David Kuipers 00 Orca 4:39.91 485
1:05.35 2:16.53 3:29.00 4:39.91
7. Michael Bolk 97 Swol 1894 4:44.96 460
1:07.10 2:20.88 3:33.75 4:44.96
AFGEM Freek-Jan Melse 00 DZ&PC
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12 Dames, 400m vrije slag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Hilde Dekker 99 TriVia 4:47.87 573
1:08.28 2:21.70 3:35.22 4:47.87
2. Danieke van der Kooi 00 Orca 4:51.06 554
1:07.97 2:23.29 3:38.83 4:51.06
3. Hinke Groos 99 DZ&PC 4:52.62 545
1:09.18 2:23.83 3:39.38 4:52.62
4. Myrna van Duijven 99 DZ&PC 4:52.91 544
1:07.89 2:23.78 3:40.26 4:52.91
5. Luca Ebbinge 98 DZ&PC 4:55.55 529
1:11.45 2:26.56 3:41.43 4:55.55
6. Kimberly Mijnen 95 ZV De Zaan 4:57.30 520
*100 en 300 meter
1:08.77 2:25.55 3:42.19 4:57.30
7. Denise Boonstra 99 DAW 5:02.29 495
1:10.69 2:28.34 3:46.90 5:02.29
8. Myrthe Offenga 99 DZ&PC 5:14.84 438
1:14.02 2:35.60 3:56.24 5:14.84
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13 Heren, 200m schoolslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Jacob de Roos 99 DZ&PC 2:29.96 607
1:11.64 2:29.96
2. Dennis Wijbenga 90 ZPC Stadskanaal 2:34.47 555
1:15.45 2:34.47
3. Jan Willem Veldman 98 ZPCA 2:38.80 511
1:16.14 2:38.80
4. Jelle Betten 00 DZ&PC 2:45.79 449
1:19.71 2:45.79
5. Gert Norg 94 Deltasteur 2:47.88 433
1:18.98 2:47.88
6. Arjan Dekker 00 TriVia 2:52.71 397
1:22.38 2:52.71
7. Remco Witteveen 99 Orca 2:56.79 370
1:23.05 2:56.79
8. Mart Niehoff 01 De Zwoer 2:58.04 363
1:24.64 2:58.04
9. Gerco Ganzevoort 99 HZ&PC Heerenveen 3:01.37 343
1:26.03 3:01.37
10. Tim Hatzmann 98 ZPC Stadskanaal 3:02.48 337
1:27.59 3:02.48
11. Ian van Tiel 00 Ed-Vo 3:02.83 335
1:25.59 3:02.83
12. Dominique van Tolij 99 Dedemsvaart-AC 3:07.92 308
1:30.79 3:07.92
13. Jan-Willem van den Berg 00 Deltasteur 3:08.17 307
1:30.71 3:08.17
14. Kevin van Dijk 01 Deltasteur 3:10.15 298
1:31.16 3:10.15
15. Thom van Essen 99 Swol 1894 3:17.35 266
1:33.95 3:17.35
AFGEM Yora Galjaard 96 TriVia
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14 Dames, 200m schoolslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Lonneke Graansma 99 TriVia 2:52.07 533
*
1:22.86 2:52.07
2. Marieke Wildeboer 01 TriVia 2:56.17 497
1:24.30 2:56.17
3. Maaike Tijhof 98 VZC E&P 3:02.24 449
1:28.30 3:02.24
4. Esra Erer 00 TriVia 3:03.86 437
1:27.97 3:03.86
5. Amber van de Kraats 99 VZC E&P 3:10.84 391
1:30.31 3:10.84
6. Desanka Stoppels 01 Eemsrobben 3:11.67 386
1:31.80 3:11.67
7. Noël Iris Hettinga 00 Neptunia '24 3:14.79 368
1:35.07 3:14.79
8. Margriet Bieze 99 De Pinquin 3:15.95 361
1:34.50 3:15.95
9. Marthe Lubberts 00 HZ&PC Heerenveen 3:16.22 360
1:33.71 3:16.22
10. Naomi Broekman 01 De Spatters 3:16.94 356
1:35.93 3:16.94
11. Irene Hanse 98 Zuiderzeezwemmers 3:17.01 355
1:32.79 3:17.01
12. Elriecke Buurlage 01 ZCNF '34 3:17.16 354
1:32.83 3:17.16
13. Lisanne Boets 02 ZPC Stadskanaal 3:18.88 345
1:36.90 3:18.88
14. Nicky Leal 00 De Houtrib 3:19.62 341
1:33.74 3:19.62
15. Inge Dekker 02 TriVia 3:20.46 337
1:38.39 3:20.46
16. Femke-Romy Wiersma 01 Neptunia '24 3:31.45 287
1:43.56 3:31.45
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15 Heren, 100m rugslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marco Uppelschoten 95 De Houtrib 1:01.20 611
2. Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC 1:05.12 507
3. Sam Haring 99 ZV De Zaan 1:05.14 506
4. Berjen Mellema 98 Nova 1:05.30 503
5. Jari Hofsink 97 Deltasteur 1:05.42 500
6. Martin Ruiter 00 De Houtrib 1:05.80 491
7. Tim Tuijp 98 ZV De Zaan 1:06.02 486
8. Eko Doedel 96 Eemsrobben 1:06.68 472
*
9. Friso van der Meulen 98 TriVia 1:07.13 463
10. Thijs Molendijk 99 VZC E&P 1:07.35 458
11. Lars van der Velden 98 DAW 1:07.46 456
12. Mirko van Ligtenberg 98 Wetterwille 1:07.89 447
13. Denny Olde Agterhuis 98 HZ&PC Heerenveen 1:07.94 446
14. Jelmer Postma 97 Orca 1:08.41 437
15. David Scheffer 95 De Pinquin 1:08.87 428
16. Jari Groenhart 00 TriVia 1:09.20 422
17. Darryl Lubbinge 97 ZPC Hoogeveen 1:09.43 418
18. Niels van Beek 98 VZC E&P 1:10.25 404
19. Jarco van Ommen 98 Octopus 1:10.69 396
20. Fabian Boer 98 De Houtrib 1:11.44 384
*
21. Mathieu Boers 98 WS Twente 1:11.68 380
22. Daan Zwertbroek 99 HZ&PC Heerenveen 1:13.33 355
23. Max de Ceuninck van Capelle 97 Deltasteur 1:14.29 341
24. Sebastiaan Rottier 00 TriVia 1:15.67 323
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16 Dames, 100m rugslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis 1:09.91 574
2. Vivianne Dortmond 98 GZVW 1:10.88 551
3. Nynke Klokman 98 DZ&PC 1:11.53 536
4. Anneliene Zuidema 98 Orca 1:11.72 532
5. Gwen Sieswerda 98 F.Z.C.'54 1:11.83 529
6. Danique Stoop 91 Zuiderzeezwemmers 1:12.51 514
7. Christien Liemburg 99 HZ&PC Heerenveen 1:13.61 492
8. Anique Coelingh 00 ZPC Hoogeveen 1:13.75 489
9. Marjolein Venema 01 Nova 1:14.59 473
10. Djamilla Gerner 99 Swol 1894 1:14.90 467
11. Maaike Doornwaard 98 Deltasteur 1:15.22 461
12. Naomi Hofsink 94 Deltasteur 1:15.36 458
13. Danielle Bijsterbosch 99 Octopus 1:15.54 455
14. Daphne Rockers 00 De Kikker 1:15.68 452
15. Noor Uiterwijk winkel 98 De Spatters 1:15.75 451
16. Samira Mijnen 97 ZV De Zaan 1:15.80 450
17. Kathelijne Tijms 98 De Spatters 1:15.98 447
18. Gabriëlle Bolk 99 Swol 1894 1:16.08 445
19. Sigrid Hogendorp 99 F.Z.C.'54 1:16.72 434
20. Carolien Baarda 97 Orca 1:16.89 431
21. Renée Otten 01 De Houtrib 1:17.17 427
22. Cynthia Smit 01 Zuiderzeezwemmers 1:18.58 404
23. Suzanne van den Brink 99 MSV- Zeemacht 1:18.76 401
24. Marielle Dolfijn 02 De Pinquin 1:19.11 396
25. Babet Kruger 00 VZC E&P 1:19.17 395
26. Paulien Wesseling 01 ZPC Hoogeveen 1:19.34 393
27. Chiara Olde Agterhuis 99 HZ&PC Heerenveen 1:19.73 387
28. Desiree Vedder 96 DZ&PC 1:19.81 386
29. Anouk van der Kruk 99 MSV- Zeemacht 1:20.29 379
30. Annemarie Hoving 00 TriVia 1:20.61 374
31. Janneke Weiland 01 Orca 1:21.11 367
32. Noa Sanders 00 De Kikker 1:21.34 364
33. Emma Arends 98 TriVia 1:22.88 344
34. Anne Speelman 97 De Spatters 1:24.75 322
35. Margriet Bremer 02 DZ&PC 1:25.48 314
36. Rosa Ebbinge 02 DZ&PC 1:25.61 312
37. Erna Smit 02 DZ&PC 1:27.82 289
AFGEM Arianne Kooijinga 00 TriVia
AFGEM Jinte Worsteling 98 De Houtrib
AFGEM Brigit van der Vegte 00 Octopus
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17 Heren, 200m vlinderslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Luuk Veldman 99 Orca 2:23.95 464
1:10.28 2:23.95
2. Axel Hanning 00 ZPC Stadskanaal 2:40.03 338
1:18.40 2:40.03
3. Jos van Herk 98 VZC E&P 2:40.49 335
*
1:13.00 2:40.49
4. Jeroen Louwinger 99 ZCM '86 2:41.92 326
1:15.29 2:41.92
5. Jelmar Koopman 01 ZC De Forel Wolvega 2:43.21 318
1:18.87 2:43.21
6. Mike Krielaart 00 Dommelbaarzen 2:48.02 292
1:16.63 2:48.02
7. Edwin van Delft 99 ZC De Forel Wolvega 2:54.19 262
1:16.64 2:54.19
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18 Dames, 200m vlinderslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Tess Tjokrodikromo 98 De Houtrib 2:40.75 435
1:14.88 2:40.75
2. Danieke van der Kooi 00 Orca 2:42.40 421
1:13.83 2:42.40
3. Kristel Hormann 96 De Spatters 2:43.90 410
1:16.82 2:43.90
4. Caroline Damen 97 De Spatters 2:44.09 409
1:18.41 2:44.09
5. Karen Stolk 94 TriVia 2:48.34 378
1:15.45 2:48.34
6. Jill Blide 00 De Kikker 2:55.22 335
1:19.12 2:55.22
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19 Heren, 400m wisselslag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Casper Muselaers 96 Octopus 4:59.57 539
1:05.85 2:23.32 3:50.73 4:59.57
2. Dennis Wijbenga 90 ZPC Stadskanaal 5:07.83 497
1:13.94 2:35.23 3:57.37 5:07.83
3. Juri Dijkstra 00 TriVia 5:32.39 394
1:17.23 2:46.64 4:14.55 5:32.39
4. Stefan Waalkens 01 De Houtrib 5:35.63 383
1:19.99 2:44.04 4:22.45 5:35.63
5. Daniël Claasen 01 ZVV 5:38.99 372
1:21.67 2:47.10 4:25.68 5:38.99
AFGEM Yora Galjaard 96 TriVia
AFGEM Marcel Delfstra 01 Orca
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20 Dames, 400m wisselslag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marjolein Maris 94 De Houtrib 5:28.00 548
1:11.25 2:34.59 4:11.40 5:28.00
2. Brigit Beukeveld 98 ZPC Hoogeveen 5:35.52 512
*
1:19.11 2:43.88 4:21.73 5:35.52
3. Leandra Vedder 96 DZ&PC 5:55.53 430
1:18.98 2:53.59 4:32.57 5:55.53
4. Lize Janna de Vries 01 Orca 5:59.01 417
1:25.88 2:56.67 4:41.73 5:59.01
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21 Heren, 100m vrije slag Junioren 1 en ouder
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Marco Uppelschoten 95 De Houtrib 55.13 616
2. Ramon Fredrik 94 Orca 55.26 611
3. Derk Jan Speelman 96 De Spatters 56.04 586
4. Michael Bolk 97 Swol 1894 57.03 556
5. Bart Weiland 97 Wetterwille 57.67 538
6. Gert van t Oever 87 Deltasteur 57.82 534
7. Niels Wiersema 97 Nova 57.83 533
8. Herman Hofman 90 ZZG de Boskikkers 58.36 519
9. Stijn Buurman 97 Nova 58.80 507
10. Denny Olde Agterhuis 98 HZ&PC Heerenveen 58.92 504
11. Pieter Jelke Koops 97 Nova 59.11 499
12. Daan Zwertbroek 99 HZ&PC Heerenveen 59.65 486
13. Sander Dorland 99 ZV De Zaan 59.67 485
14. Jan Willem Veldman 98 ZPCA 59.72 484
15. Patrick de Roos 97 ZPD 59.73 484
16. Martin Ruiter 00 De Houtrib 59.85 481
17. Darryl Lubbinge 97 ZPC Hoogeveen 59.95 479
18. Max de Ceuninck van Capelle 97 Deltasteur 1:00.01 477
19. Sjoerd Vonk 00 Wetterwille 1:00.26 471
20. Fabian Boer 98 De Houtrib 1:00.48 466
21. Wouter de Lang 98 ZPC Hoogeveen 1:00.51 465
22. Ron Teunis 99 Dedemsvaart-AC 1:00.56 464
23. David Kuipers 00 Orca 1:00.65 462
24. Pepijn Stenveld 90 De Spatters 1:00.66 462
Stuart Vis 97 Orca 1:00.66 462
26. Joshua Knoop 98 TriVia 1:00.71 461
27. Dennis Wildeboer 98 GZVW 1:00.76 460
28. Tim Wassenaar 99 ZV De Zaan 1:00.77 459
29. Gerko Wilkens 98 ZPC Stadskanaal 1:01.41 445
30. Thom Drenth 99 GZVW 1:01.42 445
31. Bas Takken 99 Zwemvereniging Hoorn 1:01.57 442
32. Edwin van Delft 99 ZC De Forel Wolvega 1:02.28 427
33. Jeroen van Eisden 98 De Spatters 1:02.40 424
34. Lennard Bijker 99 Dedemsvaart-AC 1:02.45 423
35. Matthijs van Meerendonk 99 Aqua 68 1:02.49 423
36. Karel Lubberts 98 HZ&PC Heerenveen 1:02.72 418
37. Mart Niehoff 01 De Zwoer 1:03.24 408
Arjan Dekker 00 TriVia 1:03.24 408
39. Roy Potze 97 GZVW 1:03.28 407
40. Jari Groenhart 00 TriVia 1:03.29 407
41. Pepijn Rottier 98 TriVia 1:03.91 395
42. Danny Groen 97 Ed-Vo 1:04.01 393
43. Ian van Tiel 00 Ed-Vo 1:04.06 392
44. Vincent van Emous 98 Aquapoldro 1:05.14 373
45. Erwin Pras 96 GZVW 1:05.61 365
46. Rob van Wier 99 HZ&PC Heerenveen 1:06.04 358
AFGEM Freek-Jan Melse 00 DZ&PC
NG Matthijs Jansen 96 Wetterwille
TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22 Dames, 100m vrije slag Junioren 1 en later
5-4-2014 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rang Geb. Tijd Pnt
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Laura van der Veen 94 ZV De Zaan 1:00.37 641
2. Brenda Zwarthoed 96 DAW 1:00.91 624
3. Robin Weessies 99 Eemsrobben 1:01.73 600
4. Naomi Hofsink 94 Deltasteur 1:02.62 574
5. Myrthe Meier 00 De Grunte 1:02.65 574
6. Danique Stoop 91 Zuiderzeezwemmers 1:02.83 569
7. Tialda Prins 98 Eemsrobben 1:03.26 557
8. Hilde Dekker 99 TriVia 1:03.53 550
9. Anne Fleur Willemsen 99 ZPCA 1:03.66 547
10. Luca Ebbinge 98 DZ&PC 1:04.20 533
11. Carmen ter Weele 98 Octopus 1:04.31 530
12. Eline Brok 01 WS Twente 1:04.54 525
13. Anne Noom 98 De Dolfijn 1:04.62 523
14. Desiree Vedder 96 DZ&PC 1:04.81 518
15. Stéphanie Bergsma 92 Dedemsvaart-AC 1:05.31 506
16. Janneke Lenderink 01 WS Twente 1:05.66 498
17. Dagmar Kruik 98 Zuiderzeezwemmers 1:05.88 493
18. Anouk van der Kruk 99 MSV- Zeemacht 1:05.91 493
19. Eva Willebrands 01 Orca 1:06.03 490
20. Tiffany Leerdam 00 De Houtrib 1:06.09 489
21. Eline Zuidema 00 TriVia 1:06.10 488
22. Hannah Bervoets 00 ZV De Zaan 1:06.11 488
23. Maaike Doornwaard 98 Deltasteur 1:06.19 486
24. Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben 1:06.26 485
25. Margreet Koster 97 Eemsrobben 1:06.29 484
26. Isaa Ebbinge 00 DZ&PC 1:06.38 482
27. Naomi Tjon-asoi 00 Dedemsvaart-AC 1:06.54 479
28. Emma Bakker 01 Nova 1:06.57 478
29. Inez Duursma 97 De Spatters 1:06.83 472
30. Sanne Ditzel 99 Aquapoldro 1:06.84 472
31. Michelle Zomerdijk 00 Dedemsvaart-AC 1:07.23 464
32. Anouschka Steenbergen 00 ZPC Hoogeveen 1:07.28 463
33. Mirjam de Raad 98 Deltasteur 1:07.31 462
34. Manon Compagner 01 Dedemsvaart-AC 1:07.43 460
35. Kirsten Bies 98 Dedemsvaart-AC 1:07.49 459
36. Ilse van Rijssen 96 TriVia 1:07.76 453
37. Lianne van Wier 02 HZ&PC Heerenveen 1:08.11 446
38. Lotte Breukelman 00 De Grunte 1:08.15 446
39. Romy Jalving 00 HZ&PC Heerenveen 1:08.22 444
40. Lonneke Graansma 99 TriVia 1:08.28 443
Lotte Rougoor 00 Dedemsvaart-AC 1:08.28 443
42. Marieke Wildeboer 01 TriVia 1:08.32 442
43. Cynthia Smit 01 Zuiderzeezwemmers 1:08.40 441
44. Fleur Vialle 01 Nova 1:08.59 437
45. Irene Dotinga 96 Neptunia '24 1:08.64 436
46. Kyana van der Vegt 99 De Houtrib 1:08.66 436
47. Daphne Rockers 00 De Kikker 1:08.68 435
48. Cynthia Koerhuis 99 De Spatters 1:08.77 434
49. Noor Uiterwijk winkel 98 De Spatters 1:08.86 432
50. Kim Groeneveld 01 Ed-Vo 1:08.95 430
51. Inge Willemsen 98 ZPCA 1:09.00 429
52. Mariëlle Vijver 98 Zwemvereniging Hoorn 1:09.04 429
53. Mandy Slagter 97 Eemsrobben 1:09.39 422
54. Djamilla Gerner 99 Swol 1894 1:09.55 419
55. Sarah Bruggenkamp 01 Aqua 68 1:09.59 418
56. Marloes Potze 00 GZVW 1:09.94 412
Marije Sweering 01 Neptunia '24 1:09.94 412
58. Saskia Pietersen 01 De Fuut 1:10.14 409
59. Suzanne van den Brink 99 MSV- Zeemacht 1:10.15 408
60. Lisa van Riel 98 Swol 1894 1:10.32 406
61. Irene Hanse 98 Zuiderzeezwemmers 1:10.37 405
62. Marian Katerbarg 00 De Kikker 1:10.56 401
63. Femke-Romy Wiersma 01 Neptunia '24 1:10.58 401
64. Rosalie Baarda 99 Orca 1:10.74 398
65. Amber Koning 02 ZPCA 1:11.06 393
66. Emma Arends 98 TriVia 1:11.57 385
67. Hanne te Velthuis 02 De Grunte 1:11.58 384
68. Jaimy Straatman 00 Zuiderzeezwemmers 1:11.60 384
69. Nynke Dijkhuis 99 ZPCA 1:11.65 383
70. Annemarie ten Have 98 Zuiderzeezwemmers 1:11.66 383
71. Esra Erer 00 TriVia 1:11.92 379
72. Anne Speelman 97 De Spatters 1:14.51 341
73. Zana Udo 02 DZ&PC 1:15.17 332
74. Inge Dekker 02 TriVia 1:15.20 331
75. Rosa Ebbinge 02 DZ&PC 1:17.51 303
76. Erna Smit 02 DZ&PC 1:25.70 224
AFGEM Arianne Kooijinga 00 TriVia
AFGEM Blanca de Louw 98 Aquapoldro
AFGEM Jolien Wind 01 Nova
AFGEM Leonie Vos 99 DAW
SPLASH Meet Manager 11 | Registered to DZ&PC |