Wie wil tijdens de trainingen van ZPD meehelpen in de kantine? Dus niet een hele avond maar gewoon het trainingsuurtje van zoon of dochter. Aanmelden graag zo spoedig mogelijk bij Albert . 

Termijn overname zwembad De Frosk verlengd PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door albert   
donderdag, 03 maart 2011 11:35

Termijn indiening plan voor overname zwembad De Frosk verlengd

De gemeente Dantumadiel heeft besloten de termijn voor de indiening van plannen voor de overname van het zwembad in De Westereen met een aantal weken te verlengen.
Daarbij biedt de gemeente geïnteresseerden partijen allereerst de gelegenheid hun interesse kenbaar te maken.
Geïnteresseerde marktpartijen dienen in dat geval vóór 19 maart 2011 op de door de gemeente aangegeven wijze hun plannen kenbaar te maken. 
Geselecteerde partijen krijgen de mogelijkheid om hun uitgewerkte plannen en aanbieding voor uiterlijk 19 april 2011 bij de gemeente in te dienen.
Voor meer achtergrond informatie en de aan het in te dienen plan verbonden  voorwaarden en criteria, wordt verwezen naar informatie gemeente Dantumadiel.
Wij als ZPD hopen op een goede afloop, en het voortbestaan van zwembad De Frosk, en met ons vele gebruikers.